Recenzie

,,Veľmi som váhala ísť na masáž. Teraz to ale neľutujem. Všetkým vrelo odporúčam :-). Všetko bolo perfektné! Predsa nie nadarmo sa volajú Perfekt. Všetko pekne vysvetlené, pripravené, vyvoňané. Objednajte sa aj vy na masáž a neoľutujete!” Adriana D.

,,Veľmi príjemná masáž. Profesionálny ale hlavne ľudský prístup. Masérovi úprimne záleží na Vašej spokojnosti. Je vidieť , že svoju prácu má naozaj rád a odvádza veľmi kvalitnú prácu. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú príjemnú masáž na profesionálnej úrovni v príjemnom voňavom prostredí” Evka R. G. 

,,Útulné, voňavé prostredie s príjemnou hudbou, ochotný a milý pán masér so zlatými rukami 🙂 Super pocit, že človek má chvíľu pre seba a pre relax a môže “vypnúť”, nechať si svoju chrbticu rozmaznávať a načerpať tak potrebnú energiu do ďalších všedných dní. Rozhodne odporúčam, váš chrbát sa vám za to poďakuje :-)” Stanka K.

,,Príjemné prostredie, milý prístup, skvelý relax. Kvalitne a profesionálne vykonaná masáž. Odporúčam absolvovať” Janka M.

,,Výborná masáž, oddych, relax. Po jednej masáži sa cítim ako znovuzrodená. Ďakujem! Vrelo odporúčam každému” Ivana S.

,,Odporúčam masáž. Prostredie veľmi príjemné. Prístup maséra profesionálny, príjemná hudba, vôňa. Počas masáže som sa cítila uvoľnene. Každému prajem zažiť aspoň hodinu takého skvelého relaxu :-)” Naďa B.

,,Cítila som sa veľmi dobre počas masáže aj po nej. Jednoznačne odporúčam. Profesionálny prístup.” Katarína K.

,,Skvelá masáž, profesionálny prístup, príjemné prostredie…no proste No 1. Odporúčam…” Jaroslava B.

,,Odporúčam. Super prístup. Paráda.” Aluška K.

,,Po seknutí som potrebovala akútne pomoc, ktorá mi bola promptne poskytnutá. Cítim sa oveľa lepšie a keďže mám malé dieťa určite oceňujem rýchlosť termínu a možnosť absolvovať masáž doma. Už teraz sa teším na ďalšie masáže.” Ivana I.

,,Môžem len odporučiť, s masážou som bola spokojná” Paťka Č.

,,Perfektne precízne urobená masáž v pokojnom milom prostredí. Príjemné prostredie, spokojnosť. Odporúčam každému ísť dať si pomasírovať unavené svaly, chrbát… Alebo iba dopriať telu to čo mu naozaj chýba. Ďakujem ešte raz” Mária K.

,,Perfektný relax a masáž. Tento masér vie čo robí. Odporúčam každému. Veľká spokojnosť.” Branislav K.

,,Skvelá masáž, určite odporúčam. Príjemné prostredie, veľká spokojnosť.” Ľubica J.

,,Som veľmi spokojný, vrele odporúčam. Okamžitá pomoc pri bolesti chrbtice. Určite si to zopakujem” Ivan Č.

Translate »
X